O MNIE

Nazywam się Szymon Chudy. Jestem zawodowym muzykiem i nauczycielem gitary. Poza tym są dwie rzeczy, których na mój temat musisz się dowiedzieć.

Po pierwsze muzyka wypełnia całe moje życie i to już od ponad 10 lat. Po drugie jestem tutaj, ponieważ chcę pomagać zdolnym ludziom rozwijać pasję. Tobie lub Twojemu dziecku także. Mógłbym napisać o ponad pół tysiąca koncertów, które zagrałem lub o platynowych płytach, które wiszą na mojej ścianie, ale nie w tym sęk. Choć sam nadal tworzę swoją historię to dziś jestem tu po to, by skupić się właśnie na Tobie.

Ostatnie lata spędziłem ucząc się u wielu wyjątkowych mistrzów. Od starych ścian jazzowych uczelni, po jamajski ogród w Trenchtown – wszędzie szukałem inspiracji do dalszego rozwoju. Choć rady, które otrzymywałem często były skrajnie różne, po głębszej analizie zawsze sprowadzały się do jednego…

To Ty jesteś kowalem własnego losu.

Prawda jest taka, że właśnie w tej chwili jesteś o krok od zrealizowania swojego marzenia. Musisz jednak wiedzieć, że droga, na którą się decydujesz, choć zawsze satysfakcjonująca, czasem nie jest łatwa. Jeśli chcesz, mogę Ci w tej podróży towarzyszyć. Pamiętaj jednak, że same lekcje to dopiero początek. Bez twojej wiary, motywacji, a przede wszystkim woli działania, nawet nie ruszymy z miejsca. Każda podróż zaczyna się od małego kroku, dlatego…

Szymon Chudy – gitarzysta, kompozytor i producent muzyczny. Wziął udział w nagraniach kilkunastu albumów, które rozeszły się w ponad 150 tys. egzemplarzy, przynosząc mu tym samym multiplatynową oraz złotą płytę. Zagrał ponad 600 koncertów w 5 krajach świata. Jako jedyny Polak został zakwalifikowany do grupy 200 najlepiej rokujących, młodych, europejskich muzyków, wybieranych w ramach projektu UE.

Koncertował lub nagrywał z wybitnymi postaciami sceny muzycznej, m.in. Krzysztofem Cugowskim (Budka Suflera), Kamilem Bednarkiem, Mesajahem, Ras Lutą, Capletonem, The Tamlins, Sarą Lugo i wieloma innymi.

Pasjonat i miłośnik gitary, której tajniki zgłębiał ucząc się od wybitnych muzyków i pedagogów z całego świata, m.in. USA i Jamajki. Swoją wiedzą dzieli się w ramach szkoły gry na gitarze Lekcje Gitary Brzeg oraz za pośrednictwem bloga Gitara.TV.

Umów się na DARMOWĄ LEKCJĘ !

Od lat pomagam ambitnym gitarzystom stawiać pierwsze i kolejne kroki na drodze do muzycznej doskonałości. Mogę i chcę pomóc także Tobie. Do tego stopnia, że zapraszam Cię na darmową lekcję wprowadzającą. Uwaga, oferta jest ograniczona czasowo, bowiem mogę przyjąć stosunkowo niewielką ilość zgłoszeń. Nie ryzykuj i zarezerwuj swoje miejsce jeszcze dzisiaj.