O MNIE

Nazywam się Szymon Chudy. Jestem zawodowym muzykiem i nauczycielem gitary. Poza tym są dwie rzeczy, których na mój temat musisz się dowiedzieć.

Po pierwsze muzyka wypełnia całe moje życie i to już od ponad 10 lat. Po drugie jestem tutaj, ponieważ chcę pomagać zdolnym ludziom rozwijać pasję. Tobie lub Twojemu dziecku także. Mógłbym napisać o ponad pół tysiąca koncertów, które zagrałem lub o platynowych płytach, które wiszą na mojej ścianie, ale nie w tym sęk. Choć sam nadal tworzę swoją historię to dziś jestem tu po to, by skupić się właśnie na Tobie.

Ostatnie lata spędziłem ucząc się u wielu wyjątkowych mistrzów. Od starych ścian jazzowych uczelni, po jamajski ogród w Trenchtown – wszędzie szukałem inspiracji do dalszego rozwoju. Choć rady, które otrzymywałem często były skrajnie różne, po głębszej analizie zawsze sprowadzały się do jednego…

To Ty jesteś kowalem własnego losu.

Prawda jest taka, że właśnie w tej chwili jesteś o krok od zrealizowania swojego marzenia. Musisz jednak wiedzieć, że droga, na którą się decydujesz, choć zawsze satysfakcjonująca, czasem nie jest łatwa. Jeśli chcesz, mogę Ci w tej podróży towarzyszyć. Pamiętaj jednak, że same lekcje to dopiero początek. Bez twojej wiary, motywacji, a przede wszystkim woli działania, nawet nie ruszymy z miejsca. Każda podróż zaczyna się od małego kroku, dlatego…

Umów się na DARMOWĄ LEKCJĘ !

Od lat pomagam ambitnym gitarzystom stawiać pierwsze i kolejne kroki na drodze do muzycznej doskonałości. Mogę i chcę pomóc także Tobie. Do tego stopnia, że zapraszam Cię na darmową lekcję wprowadzającą. Uwaga, oferta jest ograniczona czasowo, bowiem mogę przyjąć stosunkowo niewielką ilość zgłoszeń. Nie ryzykuj i zarezerwuj swoje miejsce jeszcze dzisiaj.